Luxusná svadobná kytica s brošňami

Novinka

Čerstvo napadnutý sneh, ktorý sa ligoce vo svite mesiaca mi bol inšpiráciou pre túto svadobnú kyticu. Tvorená je stabilizovanou hortenziou a kovovými brošňami v staro striebornom prevedení. 

Viac detailov

Kytica patrí do mojej novej kolekcie svadobných kytíc, ktoré sú inšpirované štyrmi ročnými obdobiami. 

Tvorí ju čerstvé hortenziové kvietky snehovo bielej farby. Kvietky sú však stabilizované a vďaka procesu stabilizácie vám, milé nevesty, kytica nezvädne, ale vydrží 2-5 rokov. 

V kytici je použito 5 veľkých brošňí v tvare kvetu a veľa maličkých brošňových kvietkov. Všetky brošne sú kovové v staro striebornom prevedení. Stonka kytice je omotaná bielou atlasovou stužkou a striebornou šnúrkou. Na stonke je priviazaný kovový klíček, ktorý symbolicky odomyká spoločnou cestu životom. 

Milé nevesty neváhajte ma kontaktovať so svojou predstavou. Rada Vám vyrobím kyticu podľa Vašich predstáv, tak aby ladila presne do témy Vašej svadby.

Na želanie vyrobím aj náramky pre družičky, pierka pre hostí, ozdoby do vlasov, kytičky pre družičky, vše je len o dohovore ❤️.

Výroba trvá približne 3 týždne.

Žiadná recenzia

Napísať hodnotenie

Luxusná svadobná kytica s brošňami

Luxusná svadobná kytica s brošňami

Čerstvo napadnutý sneh, ktorý sa ligoce vo svite mesiaca mi bol inšpiráciou pre túto svadobnú kyticu. Tvorená je stabilizovanou hortenziou a kovovými brošňami v staro striebornom prevedení. 

Podmienky dopravy

Vážení zákazníci, venujte prosím pozornosť poštovnému.

Zásielky zasielame prostredníctvom slovenskej pošty nasledujúcimi spôsobmi:

Listová zásielka 2,35 €

Odporúčame pre drobné dekorácie, alebo pre stabilizované ruže v darčekovom balení.

Balík na poštu 3,30 €

Balík je zaslaný na poštu, ktorú si vyberiete zo zoznamu.

Balík na adresu 4,50 €

Balík je zaslaný na Vami zadanú adresu. Ak Vás však v deň doručenia pošta nezastihne na Vašej adrese, tak balík opätovne nedoručuje, ale zásielku si potom následne vyzdvihnete na pošte.

Všetky zásielky balíme s najväčšou starostlivosťou a opatrnosťou avšak s ohľadom na povahu nášho tovaru odporúčame k balíkom zvoliť aj možnosť krehké. Táto služba je spoplatnená 2,00 €.

Dobierka je spoplatnená 0,70 €

Ak náhodou dôjde k poškodeniu obsahu zásielky (nemusí byť na vonkajšom obale viditeľné) tak je potrebné čo najskôr zásielku reklamovať na pobočke slovenskej pošty. Najneskôr však do 24 hodín od jej prevzatia. Je potrebné predložiť obal zásielky spolu s poškodeným obsahom (vrátane vnútorného obalu). V takomto prípade nás, prosím, kontaktujte na tel. č. 0919 187 098.

Bohužiaľ na neskoršie reklamácie nie je braný ohľad a ani my Vám nemôžeme nahradiť vzniknutú škodu.

Ďakujeme za pochopenie

V rovnakej kategórii: