Svadobná kytica

Novinka

Prekrásna svadobná kytica v jemných pastelových farbách, ktorá vám milé nevesty nezvädne, ale vydrží až 5 rokov. Kyticu môžete použiť ako krásnú dekoráciu do Vášho domu a pripomínať si tak jedinečný deň svojho života každý deň.

Viac detailov

Svadobný deň býva nepochybne jedným z najvýznamnejších dní v živote každej nevesty. Vďaka svadobným fotografiám a svadobným videám si môžete tento deň pripomenúť aj za pár rokov.

Mám veľkú radosť, že Vám teraz aj moje svadobné kytice môžu pripomínať tento jedinečný okamih niekoľko rokov. Kytice sú vyrobené zo živých kvetov, ale vďaka špeciálnej technológii nezvädnú, ale vydrží až 5 rokov.

Táto krásna svadobná kytica bola vyrobená na zákazku neveste Hanke. Kytice je ladená do smotanovej a bledo ružovej farby. Je tvorená ružami, hortenziou a drobnými kvietky. Doplnená je stabilizovanou zelení. 

Vďaka stabilizácii kvetov je možné vytvoriť kytice v ľubovoľných farebných kombináciách. 

Milé nevesty neváhajte ma kontaktovať so svojou predstavou. Rada Vám vyrobím kyticu presne podľa Vašich predstáv, tak aby ladila presne do témy Vašej svadby.

Na želanie vyrobím aj náramky pre družičky, pierka pre hostí, ozdoby do vlasov, kytičky pre družičky, vše je len o dohovore :-)

Veľkosť: Priemer kvetiny cca 23 cm

Žiadná recenzia

Napísať hodnotenie

Svadobná kytica

Svadobná kytica

Prekrásna svadobná kytica v jemných pastelových farbách, ktorá vám milé nevesty nezvädne, ale vydrží až 5 rokov. Kyticu môžete použiť ako krásnú dekoráciu do Vášho domu a pripomínať si tak jedinečný deň svojho života každý deň.

Podmienky dopravy

Vážení zákazníci, venujte prosím pozornosť poštovnému.

Zásielky zasielame prostredníctvom slovenskej pošty nasledujúcimi spôsobmi:

Listová zásielka 2,35 €

Odporúčame pre drobné dekorácie, alebo pre stabilizované ruže v darčekovom balení.

Balík na poštu 3,30 €

Balík je zaslaný na poštu, ktorú si vyberiete zo zoznamu.

Balík na adresu 4,50 €

Balík je zaslaný na Vami zadanú adresu. Ak Vás však v deň doručenia pošta nezastihne na Vašej adrese, tak balík opätovne nedoručuje, ale zásielku si potom následne vyzdvihnete na pošte.

Všetky zásielky balíme s najväčšou starostlivosťou a opatrnosťou avšak s ohľadom na povahu nášho tovaru odporúčame k balíkom zvoliť aj možnosť krehké. Táto služba je spoplatnená 2,00 €.

Dobierka je spoplatnená 0,70 €

Ak náhodou dôjde k poškodeniu obsahu zásielky (nemusí byť na vonkajšom obale viditeľné) tak je potrebné čo najskôr zásielku reklamovať na pobočke slovenskej pošty. Najneskôr však do 24 hodín od jej prevzatia. Je potrebné predložiť obal zásielky spolu s poškodeným obsahom (vrátane vnútorného obalu). V takomto prípade nás, prosím, kontaktujte na tel. č. 0919 187 098.

Bohužiaľ na neskoršie reklamácie nie je braný ohľad a ani my Vám nemôžeme nahradiť vzniknutú škodu.

Ďakujeme za pochopenie

V rovnakej kategórii: