Stabilizované kvety Vyberať môžete z 13 produktov.

Podkategórie

 • Svadobné kytice

  Milé nevesty, pripravujete sa na svoj veľký slávnostný svadobný deň? V tom prípade práve svadobné kytice zo stabilizovaných kvetov sú pre vás tie pravé. Nemusíte sa báť, že na konci dňa budú zvädnuté, že vám nevydržia a že pre ne budete musieť mať pripravenú vázu s vodou. Nič také, svadobná kytica zo stabilizovaných kvetov vám vydrží veľmi dlho a vždy vám bude pripomínať ten krásny jedinečný deň vášho života. Na želanie je možné kyticu zhotoviť v ľubovoľnom farebnom prevedení, prípadne úplne podľa vašich predstáv. V prípade akýchkoľvek dotazov nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Sme tu pre vás.

 • Svadobné pierka
13 položiek
 • Prekrásna svadobná kytica v jemných pastelových farbách, ktorá vám milé nevesty nezvädne, ale vydrží až 5 rokov. Kyticu môžete použiť ako krásnú dekoráciu do Vášho domu a pripomínať si tak jedinečný deň svojho života každý deň.

 • Jesenná kytica je tvorená živými kvety, ktoré však nezvädnú. Tvorí ju stabilizovaná slnečnica, chryzantémy, hortenzie, trávy a lístie. Ďalej je doplnená sušenými makovicami a klásky obilia. Celá kytica je ladená do žltých, červených a tmavozelených tónov presne ako sa sfarbuje lístie v tomto období.

 • Netradičná jesenná svadobná kytica. Tentoraz nie sú v hlavnej úlohe kvety, ale na pohľad chutné plody. Prekrásne umelé plody, ktoré sú naozaj k nerozoznaniu od živých doplňujú stabilizované trávy, drobné kvietky a lístie. 

 • Kedysi dávnejšie som videla fotku svadobnej výzdoby, ktorá bola s lesným nádychom a torta vyzerala ako breza. Ihneď mi fantázia začala pracovať na plné obrátky a predstavila som si k tomu kyticu z gaštanov a stabilizovaného machu, kde sa len sem tam mihne drobný kvietok bielej hortenzie.

 • Netradičná zimná kytica, ktorá nezvädne.  V tejto kytici som skombinovala prírodné šišky s konzervovanými kvietkami hortenzií - akoby boli šišky zasnežené snehovými vločkami. Kytica je tvorená v prírodnom štýle.

 • Čerstvo napadnutý sneh, ktorý sa ligoce vo svite mesiaca mi bol inšpiráciou pre túto svadobnú kyticu. Tvorená je stabilizovanou hortenziou a kovovými brošňami v staro striebornom prevedení. 

 • Táto kytica evokuje prichádzajúcu jar. Sneh sa topí, pomaly vykukujú prvé jarné kvety. Fialky, snežienky ani prvosienky bohužiaľ nie je možné stabilizovať. Fialové ruže a ružové kvety tuberózy nám ich však hravo nahradia.

 • Táto drobná bytová dekorácia vnesie do Vášho domu závan romantiky. Aranžmánik sa bude skvelo vynímať v každom interiéry, či to bude komoda vo Vašej obývacej izbe, polička v kancelárii alebo stôl Vašich hostí v hoteli, reštaurácii alebo kaviarni. Aranžmán už má svojho majiteľa. V prípade záujmu rada vyrobím podobný. 

 • Jemná dekorácia vo veselých farbách Vám rozžiari každý interiér. Stabilizované ruže maslovej farby sú zasadené do plechového kýblika. Ružičky sú doplnené islandským konzervovaným machom hráškovo zelenej farby a ružovými plody.  Na želanie rada vyrobím v ľubovolnej farebnej kombinácii.  

 • Luxusná svadobná kytica zo stabilizovaných kvetov vám, milé nevesty, neuvädne. Jedná sa o jedinečnú technológiu, ktorá živým kvetom prepožičiava dlhovekosť a vďaka ktorej vám kytice vydrží minimálne 5 rokov. Bude tak aj krásnou dekoráciou pre váš domov a pripomínať vám tak krásny deň vášho života.

 • Nie nadarmo sa hovorí, že jar je symbolom začiatku niečoho nového. V tejto kytici drobné kvietky tmavo fialovej farby symbolizujú začínajúcu cestu spoločným životom mladomanželov. Táto cestička sa prepletá medzi krehkými ružami a mäkučkým stabilizovaným machom.

 • Obdivujem krásu slovenských krojov. Ich detaily, farby prepracovanosť mi jednoducho berú dych i slová. A práve ty mi boli inšpiráciou pre túto folklórnu svadobnú kyticu.  V kytici sa zrkadlí nádych letá - všade sú rozkvitnuté lúky, slniečko nás príjemne hreje a na jazyku sa rozplýva chuť čerstvo natrhaných jahôd.

 • Pierko pre ženícha bolo vytvorené na želanie ku svadobnej kytici.  Pierko tvorí stabilizovaný kvety malých ruží smotanovej farby, kvietky hortenzií ružovej farby a stabilizovaná zeleň. Prichytenie pierka je na zatvárací špendlík.

13 položiek