Svadobné kytice

Svadobné kytice Vyberať môžete z 20 produktov.

Milé nevesty, pripravujete sa na svoj veľký slávnostný svadobný deň? V tom prípade práve svadobné kytice zo stabilizovaných kvetov sú pre vás tie pravé. Nemusíte sa báť, že na konci dňa budú zvädnuté, že vám nevydržia a že pre ne budete musieť mať pripravenú vázu s vodou. Nič také, svadobná kytica zo stabilizovaných kvetov vám vydrží veľmi dlho ...

Milé nevesty, pripravujete sa na svoj veľký slávnostný svadobný deň? V tom prípade práve svadobné kytice zo stabilizovaných kvetov sú pre vás tie pravé. Nemusíte sa báť, že na konci dňa budú zvädnuté, že vám nevydržia a že pre ne budete musieť mať pripravenú vázu s vodou. Nič také, svadobná kytica zo stabilizovaných kvetov vám vydrží veľmi dlho a vždy vám bude pripomínať ten krásny jedinečný deň vášho života. Na želanie je možné kyticu zhotoviť v ľubovoľnom farebnom prevedení, prípadne úplne podľa vašich predstáv. V prípade akýchkoľvek dotazov nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Sme tu pre vás.

Čítať ďalej
20 položiek
 • Prekrásna svadobná kytica v jemných pastelových farbách, ktorá vám milé nevesty nezvädne, ale vydrží až 5 rokov. Kyticu môžete použiť ako krásnú dekoráciu do Vášho domu a pripomínať si tak jedinečný deň svojho života každý deň.

 • Obdivujem krásu slovenských krojov. Ich detaily, farby prepracovanosť mi jednoducho berú dych i slová. A práve ty mi boli inšpiráciou pre túto folklórnu svadobnú kyticu.  V kytici sa zrkadlí nádych letá - všade sú rozkvitnuté lúky, slniečko nás príjemne hreje a na jazyku sa rozplýva chuť čerstvo natrhaných jahôd.

 • Nie nadarmo sa hovorí, že jar je symbolom začiatku niečoho nového. V tejto kytici drobné kvietky tmavo fialovej farby symbolizujú začínajúcu cestu spoločným životom mladomanželov. Táto cestička sa prepletá medzi krehkými ružami a mäkučkým stabilizovaným machom.

 • Čerstvo napadnutý sneh, ktorý sa ligoce vo svite mesiaca mi bol inšpiráciou pre túto svadobnú kyticu. Tvorená je stabilizovanou hortenziou a kovovými brošňami v staro striebornom prevedení. 

 • Netradičná jesenná svadobná kytica. Tentoraz nie sú v hlavnej úlohe kvety, ale na pohľad chutné plody. Prekrásne umelé plody, ktoré sú naozaj k nerozoznaniu od živých doplňujú stabilizované trávy, drobné kvietky a lístie. 

 • Jesenná kytica je tvorená živými kvety, ktoré však nezvädnú. Tvorí ju stabilizovaná slnečnica, chryzantémy, hortenzie, trávy a lístie. Ďalej je doplnená sušenými makovicami a klásky obilia. Celá kytica je ladená do žltých, červených a tmavozelených tónov presne ako sa sfarbuje lístie v tomto období.

 • Táto kytica evokuje prichádzajúcu jar. Sneh sa topí, pomaly vykukujú prvé jarné kvety. Fialky, snežienky ani prvosienky bohužiaľ nie je možné stabilizovať. Fialové ruže a ružové kvety tuberózy nám ich však hravo nahradia.

 • Kedysi dávnejšie som videla fotku svadobnej výzdoby, ktorá bola s lesným nádychom a torta vyzerala ako breza. Ihneď mi fantázia začala pracovať na plné obrátky a predstavila som si k tomu kyticu z gaštanov a stabilizovaného machu, kde sa len sem tam mihne drobný kvietok bielej hortenzie.

 • Netradičná zimná kytica, ktorá nezvädne.  V tejto kytici som skombinovala prírodné šišky s konzervovanými kvietkami hortenzií - akoby boli šišky zasnežené snehovými vločkami. Kytica je tvorená v prírodnom štýle.

 • Prekrásna svadobná kytica v jemných pastelových farbách, ktorá vám milé nevesty nezvädne, ale vydrží až 5 rokov. Kyticu môžete použiť ako krásnú dekoráciu do Vášho domu a pripomínať si tak jedinečný deň svojho života každý deň.

 • Milé nevesty, doprajte si ten luxus - mať romantickú svadobnú kyticu zo živých kvetov, ktorá Vám však vydrží dlhšie, než len vo svadobný deň, dokonca oveľa dlhšie ako jeden týždeň. Vydrží Vám až 5 rokov a to bez akejkoľvek špeciálnej starostlivosti. Kytice sú zo živých kvetov, ktoré si vďaka špeciálnej technológii zachovávajú svoju čerstvosť. 

 • Prekrásna svadobná kytica bola vyrobená na objednávku veľmi milé neveste Matke. Kytička bola vytvorená v štýle "v jednoduchosti je krása" a tvorí ju 11 modrých stabilizovaných ruží a zelené listy. Stonky ruží sú zviazané bielou atlasovou stužkou.

 • Milé nevesty, doprajte si ten luxus - mať svadobnú kyticu zo živých ruží, ktorá Vám však vydrží dlhšie, než len vo svadobný deň, dokonca oveľa dlhšie ako jeden týždeň. Vydrží vám až 5 rokov a to bez akejkoľvek špeciálnej starostlivosti. Kytice sú totiž zo stabilizovaných kvetov, ktoré vďaka špeciálnej technológii si zachovávajú svoju čerstvosť až...

 • Luxusná svadobná kytica zo stabilizovaných kvetov vám, milé nevesty, neuvädne. Jedná sa o jedinečnú technológiu, ktorá živým kvetom prepožičiava dlhovekosť a vďaka ktorej vám kytice vydrží minimálne 5 rokov. Bude tak aj krásnou dekoráciou pre váš domov a pripomínať vám tak krásny deň vášho života.

 • Milé nevesty, doprajte si ten luxus - mať svadobnú kyticu zo živých ruží, ktorá Vám však vydrží dlhšie, než len vo stabení deň, dokonca oveľa dlhšie ako jeden týždeň. Vydrží vám až 5 rokov a to bez akejkoľvek špeciálne starostlivosti. Kytice sú totiž zo stabilizovaných kvetov, ktoré vďaka špeciálnej technológii si zachovávajú svoju čerstvosť až...

 • Trvanlivá svatební kytička je vytvořená kombinací velkých, malých živých impregnovaných růžiček, takže Vám bude dělat radost hodně dloho. Růžičky jsou doplněny kvítky hortenzie a waxem. Základ kytice tvoří klasický aranžérský držák na květiny, takže se velmi dobře drží v ruce.  Na přání vyrobím v libovolné barevné kombinaci.

 • Svatební kytice ze stabilizovaných růží, která Vám díky speciální technologii impregnace vydrží minimálně po dobu 2 let. Kytice je tvořena 7 růžemi rudé barvy, bílými kvítky hortenzie a listy phoenixu. Na přání ráda vytvořím v libovolné barevné kombinaci.

 • Svatební kytice ze stabilizovaných růží, která Vám díky speciální technologii impregnace vydrží minimálně po dobu 2 let. Kytice je tvořena 7 růžemi rudé barvy a listy phoenixu. Na přání ráda vytvořím v libovolné barevné kombinaci.

 • 1 Review(s)

  Milé nevesty, doprajte si ten luxus - mať romantickú svadobnú kyticu zo živých kvetov, ktorá Vám však vydrží dlhšie, než len vo svadobný deň, dokonca oveľa dlhšie ako jeden týždeň. Vydrží Vám až 5 rokov a to bez akejkoľvek špeciálnej starostlivosti. Kytice sú zo živých kvetov, ktoré si vďaka špeciálnej technológii zachovávajú svoju čerstvosť. 

 • Táto nežná svadobná kytica je ladená do smotanovej a ružovej farby a tvorí ju 3 väčšie ruže 16 malých ružičiek a veľa kvietkov hortenzií. Kytica je doplnená smotanovou organzou a stonka je omotaná smotanovou atlasovou stužkou. Základ kytice tvorí klasický držiak na svadobné kytice, takže sa pohodlne drží v ruke.

20 položiek