Machový obraz džungla

Novinka

Tento jedinečný machový obraz predstavuje kúzlo džungle priamo vo vašom dome. Je vyrobený z 100% prírodného stabilizovaného machu a doplnený stabilizovanými listy. Dominantou obrazu je velký ošetrený a farebne dotónovaný konár.

Viac detailov

Pri svojej práci kladiem dôraz na detail. Tak, aby ste si pokaždé, keď sa na obraz budete pozerať, našli niečo nové. Tu je to mladá papradinka, ktorá si našla svoje miestečko v prasklinke konára. Tu je to bujne rastúci amaranthus, ktorý si razí cestičku cez konáre a aha, tam sa lišajník vyhýba bochánkovitému machu.

Každý môj machový obraz je vyrábaný na želanie a má svoj príbeh, ktorý rozpráva. Doprajte si aj vy svoj kúsok prírody u vás doma a zažite tento krásny príbeh aj vy.

Neváhajte ma kontaktovať s nezáväznou požiadavkou. Každý obraz je vytvorený s láskou a starostlivosťou, pričom využívam len najkvalitnejšie materiály. Konár je olúpaný od kôry, ošetrený a následne dotónovaný tak, aby farebne ladiť s farbou rámu, ktorý má krásnu štruktúru dreva. Tento obraz je nielen dekoráciou, ale aj kúskom prírody, ktorý prinesie do vášho domova pokoj a harmóniu.

Veľkosť: 250 cm x 100 cm

Žiadná recenzia

Napísať hodnotenie

Machový obraz džungla

Machový obraz džungla

Tento jedinečný machový obraz predstavuje kúzlo džungle priamo vo vašom dome. Je vyrobený z 100% prírodného stabilizovaného machu a doplnený stabilizovanými listy. Dominantou obrazu je velký ošetrený a farebne dotónovaný konár.

Podmienky dopravy

Vážení zákazníci, venujte prosím pozornosť poštovnému.

Zásielky zasielame prostredníctvom slovenskej pošty nasledujúcimi spôsobmi:

Listová zásielka 2,35 €

Odporúčame pre drobné dekorácie, alebo pre stabilizované ruže v darčekovom balení.

Balík na poštu 3,30 €

Balík je zaslaný na poštu, ktorú si vyberiete zo zoznamu.

Balík na adresu 4,50 €

Balík je zaslaný na Vami zadanú adresu. Ak Vás však v deň doručenia pošta nezastihne na Vašej adrese, tak balík opätovne nedoručuje, ale zásielku si potom následne vyzdvihnete na pošte.

Všetky zásielky balíme s najväčšou starostlivosťou a opatrnosťou avšak s ohľadom na povahu nášho tovaru odporúčame k balíkom zvoliť aj možnosť krehké. Táto služba je spoplatnená 2,00 €.

Dobierka je spoplatnená 0,70 €

Ak náhodou dôjde k poškodeniu obsahu zásielky (nemusí byť na vonkajšom obale viditeľné) tak je potrebné čo najskôr zásielku reklamovať na pobočke slovenskej pošty. Najneskôr však do 24 hodín od jej prevzatia. Je potrebné predložiť obal zásielky spolu s poškodeným obsahom (vrátane vnútorného obalu). V takomto prípade nás, prosím, kontaktujte na tel. č. 0919 187 098.

Bohužiaľ na neskoršie reklamácie nie je braný ohľad a ani my Vám nemôžeme nahradiť vzniknutú škodu.

Ďakujeme za pochopenie

V rovnakej kategórii: