Machový obraz

Novinka

Snáď každý z nás potrebuje niekedy takzvane vypnúť a relaxovať. Odborníci sa zhodujú na tom, že najlepšie odreagovanie nám ponúka príroda.

Viac detailov

Prírodu však teraz môžete mať doslova na dosah ruky. Stačí keď sa pohodlne usadíte do svojho obľúbeného kresla a budete pozorovať táto jedinečná, prírodou inšpirovaná diela. Vďaka 3D efektu, ktorý machové obrazy vytvárajú budete mať pocit, ako by ste sa zrazu ocitli v džungli. Machové steny a machové obrazy sú zo 100% prírodného materiálu. A ich trvanlivosť je 5 - 10 rokov. Stačí keď mi pošlete fotku, kde by machová stena alebo machový obraz mali byť umiestnené a ja vám veľmi rada navrhnem obraz na mieru. Záleží len na vás, aký druh prírody uprednostňujete. Či úplnou džungli aj so spadnutými konármi zo stromov alebo dáte prednosť jednoduchosti a minimalizmu. A vašu dušu bude upokojovať pohľad na machovú stenu tvorenú iba lišajníkom. Niekedy sa mu tiež hovorí islandský mach, bochánkovitým machom, alebo klasickým lesným machom. Jednotlivé druhy machu sa dajú krásne kombinovať. Zaslúžený relax si nemusíte dopriať iba v teple svojho domova. Machové steny sú výbornou voľbou aj do kancelárií, prípadne obchodných priestorov.

Žiadná recenzia

Napísať hodnotenie

Machový obraz

Machový obraz

Snáď každý z nás potrebuje niekedy takzvane vypnúť a relaxovať. Odborníci sa zhodujú na tom, že najlepšie odreagovanie nám ponúka príroda.

Podmienky dopravy

Vážení zákazníci, venujte prosím pozornosť poštovnému.

Zásielky zasielame prostredníctvom slovenskej pošty nasledujúcimi spôsobmi:

Listová zásielka 2,35 €

Odporúčame pre drobné dekorácie, alebo pre stabilizované ruže v darčekovom balení.

Balík na poštu 3,30 €

Balík je zaslaný na poštu, ktorú si vyberiete zo zoznamu.

Balík na adresu 4,50 €

Balík je zaslaný na Vami zadanú adresu. Ak Vás však v deň doručenia pošta nezastihne na Vašej adrese, tak balík opätovne nedoručuje, ale zásielku si potom následne vyzdvihnete na pošte.

Všetky zásielky balíme s najväčšou starostlivosťou a opatrnosťou avšak s ohľadom na povahu nášho tovaru odporúčame k balíkom zvoliť aj možnosť krehké. Táto služba je spoplatnená 2,00 €.

Dobierka je spoplatnená 0,70 €

Ak náhodou dôjde k poškodeniu obsahu zásielky (nemusí byť na vonkajšom obale viditeľné) tak je potrebné čo najskôr zásielku reklamovať na pobočke slovenskej pošty. Najneskôr však do 24 hodín od jej prevzatia. Je potrebné predložiť obal zásielky spolu s poškodeným obsahom (vrátane vnútorného obalu). V takomto prípade nás, prosím, kontaktujte na tel. č. 0919 187 098.

Bohužiaľ na neskoršie reklamácie nie je braný ohľad a ani my Vám nemôžeme nahradiť vzniknutú škodu.

Ďakujeme za pochopenie

V rovnakej kategórii: