List of products by manufacturer Stabilizované kvety

8 položiek
  • Obdivujem krásu slovenských krojov. Ich detaily, farby prepracovanosť mi jednoducho berú dych i slová. A práve ty mi boli inšpiráciou pre túto folklórnu svadobnú kyticu.  V kytici sa zrkadlí nádych letá - všade sú rozkvitnuté lúky, slniečko nás príjemne hreje a na jazyku sa rozplýva chuť čerstvo natrhaných jahôd.

  • Jesenná kytica je tvorená živými kvety, ktoré však nezvädnú. Tvorí ju stabilizovaná slnečnica, chryzantémy, hortenzie, trávy a lístie. Ďalej je doplnená sušenými makovicami a klásky obilia. Celá kytica je ladená do žltých, červených a tmavozelených tónov presne ako sa sfarbuje lístie v tomto období.

  • Čerstvo napadnutý sneh, ktorý sa ligoce vo svite mesiaca mi bol inšpiráciou pre túto svadobnú kyticu. Tvorená je stabilizovanou hortenziou a kovovými brošňami v staro striebornom prevedení. 

  • Kedysi dávnejšie som videla fotku svadobnej výzdoby, ktorá bola s lesným nádychom a torta vyzerala ako breza. Ihneď mi fantázia začala pracovať na plné obrátky a predstavila som si k tomu kyticu z gaštanov a stabilizovaného machu, kde sa len sem tam mihne drobný kvietok bielej hortenzie.

  • Netradičná zimná kytica, ktorá nezvädne.  V tejto kytici som skombinovala prírodné šišky s konzervovanými kvietkami hortenzií - akoby boli šišky zasnežené snehovými vločkami. Kytica je tvorená v prírodnom štýle.

  • Netradičná jesenná svadobná kytica. Tentoraz nie sú v hlavnej úlohe kvety, ale na pohľad chutné plody. Prekrásne umelé plody, ktoré sú naozaj k nerozoznaniu od živých doplňujú stabilizované trávy, drobné kvietky a lístie. 

  • Táto kytica evokuje prichádzajúcu jar. Sneh sa topí, pomaly vykukujú prvé jarné kvety. Fialky, snežienky ani prvosienky bohužiaľ nie je možné stabilizovať. Fialové ruže a ružové kvety tuberózy nám ich však hravo nahradia.

  • Nie nadarmo sa hovorí, že jar je symbolom začiatku niečoho nového. V tejto kytici drobné kvietky tmavo fialovej farby symbolizujú začínajúcu cestu spoločným životom mladomanželov. Táto cestička sa prepletá medzi krehkými ružami a mäkučkým stabilizovaným machom.

8 položiek