Aranžmány

Aranžmány Vyberať môžete z 6 produktov.

6 položiek
  • Jemná dekorácia vo veselých farbách Vám rozžiari každý interiér. Stabilizované ruže maslovej farby sú zasadené do plechového kýblika. Ružičky sú doplnené islandským konzervovaným machom hráškovo zelenej farby a ružovými plody.  Na želanie rada vyrobím v ľubovolnej farebnej kombinácii.  

  • Drobná dekorácia v jemných pastelových farbách sa bude skvelo vynímať na každom stole alebo komode. 

  • Moderný vianočný stromček je tvorený červeným trblietavým obilím, hviezdičkami z brezovej kôry a vianočnými guľami bielej a červenej farby je skvelou voľbou ako dekorácia pre Váš domov, kanceláriu alebo obchodné priestory.

  • Táto drobná bytová dekorácia vnesie do Vášho domu závan romantiky. Aranžmánik sa bude skvelo vynímať v každom interiéry, či to bude komoda vo Vašej obývacej izbe, polička v kancelárii alebo stôl Vašich hostí v hoteli, reštaurácii alebo kaviarni. Aranžmán už má svojho majiteľa. V prípade záujmu rada vyrobím podobný. 

  • Vianočný veniec v prírodnom štýle zdobí veľká mašľa z lyka ku ktorej sú priviazané korčule s rolničkami. Veniec je ozdobený prírodnými plody, burskými orechmi, drevenými snehovými vločkami a zelenými trblietavými hviezdami.

  • Adventný veniec na dvere je tvorený bielym prútím a ozdobený vianočnými guľami zelenej, striebornej a bielej farby. Medzi guľami sa trblietajú aj tri strieborné srdiečka s ornamentom. V strede venca sú zavesené drevené korčule s cinkajúcimi rolničkami. Veľkosť: Priemer venca: cca 40 cm

6 položiek